ВЛАДА СРБИЈЕ НАГРАЂУЈЕ ЕВРОПСКЕ ШАМПИОНКЕ: Кошаркашицама и Марини Маљковић по 20.000 евра

Танјуг

01. 07. 2021. у 18:55

ВЛАДА Србије одлучила је на данашњој седници да награди чланове женске кошаркашке репрезентације Србије.

ВЛАДА СРБИЈЕ НАГРАЂУЈЕ ЕВРОПСКЕ ШАМПИОНКЕ: Кошаркашицама и Марини Маљковић по 20.000 евра

ФОТО: М. С.

Наше кошаркашице су недавно освојиле златну медаљу на Европском првенству у Валенсији и биће им додељена новчана награда у износу од по 20.000 евра, у динарској противвредности.

Исти износ награде добила је и Марина Маљковић, која је предводила национални тим, саопштила је владина канцеларија за сарадњу с медијима.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (1)

БИО ЈЕ МИЉЕНИК ЖЕНА: Где је данас Небојша Бакочевић?