СЛОБОДАН У ИЗБОРУ НОВЕ СРЕДИНЕ: Бивши кошаркаш Црвене звезде напустио клуб

АМЕРИЧКОМ плејмејкеру Омару Куку истекао је уговор са Сан Пабло Бургосима, а шпански клуб је одлучио да не продужи сарадњу.

СЛОБОДАН У ИЗБОРУ НОВЕ СРЕДИНЕ: Бивши кошаркаш Црвене звезде напустио клуб

ФОТО: Епа

Кук, који је наступао у дресу црвено-белих у сезони 2007/08, је са Сан Паблом је освојио ФИБА Интерконтинентални Куп и Лигу шампиона.

Играч кога је Орландо драфтовао 2001. у другој рунди је током прошле године у Лиги шампиона просечно бележио 3,3 поена уз 6,6 асистенција.

У шпанском првенству имао је 5,1 поен заједно са 5,6 асистенција.

Током каријере наступао је за бројне европске клубове попут Уникахе, Валенсије, Олимпије, Басконије...

Наступао је и за подгоричку Будућност, а био је и члан црногорске репрезентације.

(Б92) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?