НАПЕТ ДАН ЈОКИЋА НА ХИПОДРОМУ: Никола славио тријумф свог грла као победу Денвера (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

19. 06. 2021. у 20:45

НИКОЛИНО грло Бренно Лаумар освојило је главну награду трке у Сомбору на велику радост српског кошаркаша

НАПЕТ ДАН ЈОКИЋА НА ХИПОДРОМУ: Никола славио тријумф свог грла као победу Денвера (ФОТО)

ФОТО: Ј.Л

Миран суботњи дан у војвођанској равници, на улици Сомбора тек понеки пешак намерник или радник који првог дана викенда завршава своје послове. Врућина је растерала и оних неколико људи, који су желели да се прошетају широким улицама највећег града на северо-западу Бачке. Ништа не наговештава да се одмах после ручка, са почетком од 16.00 часова, одржава традиционална Трка за награду града Сомбора на хиподрому.

А тамо пуне трибине, што нас је кратко подсетило на доба пре коронавируса. Раздрагана лица читавих породица са децом за један тренутак су се променила када се крај стазе појавио најбољи кошаркаш НБА лиге за ову сезону - Никола Јокић.

Сви су окретали главу и пратили Николине реакције, што и не чуди. На овогодишњој манифестацији у Сомбору, која се састојала из шест трка, такмичило се укупно шест грла из Јокићеве ергеле, односно Коњичког клуба "Војвођанин". А два су успела да освоје прво место. 

На трибинама хиподрома у Сомбору се поред Николе могла приметити и његова комплетна породица, која је подржавала тркаче који су се по јако високим температурама данас такмичили. 

ФОТОГРАФИЈЕ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

(ТЕЛЕГРАФ) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи хаос у редовима плаваца

НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"

ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.

04. 01. 2026. у 11:30

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

ШОК! КК Црвена звезда остала без тренера који их је водио у победи против Фенербахчеа у Истанбулу