НИШТА СЕ НЕ ПРЕПУШТА СЛУЧАЈУ: "Орлови" стигли у Катар и одмах кренули са тренинзима (ФОТО)
ФУДБАЛЕРИ Србије јуче су стигли у Катар где их очекује ушечће на Светском првенству. Времена за губљење нема па су Драган Стојковић Пикси и његови изабраници одмах прионули на рад.
ФОТО: ФСС
"Орлови" су изашли на терен тренинг кампа у Дохи и кренули да се спремају за оно што им следује - дуел са Бразилом 24. новембра од 20 часова.
Расположење у репрезентацији је сјајно, а то се најбоље може видети на лицима Срђана Бабића и Уроша Рачића.
Подсетимо, осим Србије и Бразила у групи Г се налазе и селекције Швајцарске и Камеруна који је други ривал нашем националном тиму (28. новембар, 11 часова).
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
НИКО КАО НОВАК ЂОКОВИЋ: Исписана историја тениса, само је Србин ово успео да уради
20. 11. 2022. у 09:00
ПОСТАЈЕ ВЛАДИКА: Од глуме и Миланчета, до епископа - са именом Божјим на уснама
19. 11. 2022. у 17:10
ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!
ОЧЕКУЈЕМО добро издање Алекса Сара на вечерашњем сусрету Визардса и Лејкерса који укрштају копља у Вашингтону сат времена после поноћи.
30. 01. 2026. у 12:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (1)