ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: "Мој Данило није власник ФК Рад"
ДАНИЛО Вучић није власник Рада и нема никакве везе са Јужном трибином на стадиону Партизана. То је домаћим новинарима у Прагу поручио председник Србије Александар Вучић, реагујући на недавне тврдње Владимира Вулетића, бившег потпредседника Партизана.
Фото: Инстаграм
- Човек који је побегао са детектора лажи да би се утврдило да ли је педофил или није, саопштио је да је мој син Данило власник Рада и како хоће да се меша у Партизанову трибину. Он чак ни не навија за Партизан, нити га интересује тај клуб, а не да није власник Рада, ја не знам ни да ли постоји власник - поручио је први човек државе нашим новинарима у престоници Чешке.
Вучић се осврнуо на недавне изјаве Вулетића, који је за ТВ Нова истакао да је врло близу истине да је "Данило Вучић постао власник ФК Рад, као и да покушава да преузме упориште најватренијих присталица у Хумској, што би највише одговарало његовом оцу".
Такође, Вулетић је поручио да уколико Вучић жели да се обрачуна са мафијом у фудбалу, мора да се бори са самим собом. На те изјаве бившег функционера Партизана, осврнуо се и Дарко Глишић, председник извршног одбора СНС, који је рекао да је повезаност Данила Вучића са бањичким суперлигашем "гнусна лаж и да му се тако само црта мета на чело јер је син председника државе".
Вучић је, иначе, из Прага поручио и да је поносан да у претходних пет месеци немамо ниједно мафијашко убиство у престоници.
- Београд је био најмирнији град, ако не у свету, онда у Европи. Потребне су нам сигурне улице свих наших градова - рекао је Вучић.
Препоручујемо
РАД И ЈАВОР ИСПАЛИ ИЗ СУПЕРЛИГЕ: Нови Пазар, Вождовац и Раднички славе опстанак
19. 05. 2021. у 20:27
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (2)