ШОК У ЛОНДОНУ: Хари Кејн обавестио Тотенхем да жели промену средине

Александар Илић
Александар Илић

17. 05. 2021. у 20:54

НАЈБОЉИ фудбалер Тотенхема Хари Кејн одлучио је да напусти овај клуб у летњем прелазном року, преноси "Скај".

ШОК У ЛОНДОНУ: Хари Кејн обавестио Тотенхем да жели промену средине

ФОТО: АП

Како јавља овај британски медиј, Кејн је још једном напоменуо управи Тотенхема на челу са Данијелом Левијем да није променио своју одлуку и да је ово његова последња сезона у дресу "певаца".

У клуб се улаже претходних сезона, како у сам тим, тако и у инфраструктуру, али успеха нема, ни у Енглеској, ни у Европи, а како је напунио 27 година, Кејн сматра да је право време да дође до неког трофеја у својој каријери.

За њега су, према писању "Скаја" заинтересована оба манчестерска клуба, као и Челси. Све три екипе су у контакту са његовим представницима.

Уколико се обистини ова најава, Кејн ће након 17 дугих година у Тотенхему, где је прошао све омладинске селекције, напустити овај тим. Током свог мандата у дресу лондонског клуба, био је на позајмицама Лејтон Оријену, Милволу, Норичу и Лестеру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.

27. 04. 2026. у 10:36

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.

30. 04. 2026. у 19:38

Коментари (0)

Донео јој је огромну славу: Који надимак је Зорице Брунцлик имала на почетку каријере?