РЕАЛ У ФИНИШУ МЕЧА ИЗБЕГАО ПОРАЗ: Наставља се невероватна трка за титулу у Шпанији, причаће се о пеналу за Севиљу

09. 05. 2021. у 23:06

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида и Севиље ремизирали су на стадиону "Алфредо ди Стефано" 2:2 у 35. колу Примере. Невероватна трка за титулу у Шпанији се наставља.

Свега неколико минута делило ја Андалужане од велике победе и прилике да се равноправно боре за титулу са Атлетико Мадридом, Реалом и Барселоном.

Сада Севиља после овог ремија заостаје шест бодова за "јорганџијама" који имао 77 бодова, док два највећа шпанска клуба имају по 75 бодова, с тим да су "краљевићи" други јер имају бољи скор од Каталонаца.

Нису изабраници Зинедина Зидана одиграли добру утакмицу, али на крају се пише и гледа само резултат, а он много више одговара Реалу.

Гости су после првих 45 минута водили са 1:0, а стрелац је био Фернандо после асистенције Ивана Ракитића.

Нису играчи Ђилена Лопетегија који није могао да води екипу на овој утакмици одустали од свог стила игре ни у наставку сусрета.

Ипак, Реал је успео да дође до изједначења преко Марка Асенсија, а онда се десила ситуација о којој ће се и те како причати у Шпанији.

Након што је руком у казненом простору интервенисао Едер Милитао, акција је кренула даље. Играло се, без прекида, све до другог краја терена где је Боњо оборио Карима Бензему. И када су сви очекивали пенал за Реал, који би Мадриђане лансирао на врх табеле, ВАР је вратио пенал у други казнени простор!

Сигуран егзекутор најстроже казне био је Иван Ракитић и након тог поготка све је ишло ка томе да ће Севиља однети у Андалузију цео плен.

Ипак, Реал се извукао на волшебан начин. Играо се четврти минут надокнаде - Тони Крос је шутирао, а лопта је погодила Едена Азара и преварила голама гостију за коначних 2:2.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36