ЛАЛАТОВИЋ ИПАК ОСТАЈЕ У СРБИЈИ: Нова дестинација контроверзног стручњака Бањица?

Оља Мркић

06. 05. 2021. у 13:21

ИАКО је претходних дана најављивао одлазак из српског фудбала, актуелни тренер Војводине Ненад Лалатовић могао би од лета да постане нови тренер Рада са Бањице.

ЛАЛАТОВИЋ ИПАК ОСТАЈЕ У СРБИЈИ: Нова дестинација контроверзног стручњака Бањица?

Фото: Н.Параушић

Ако Рад остане у најјачем рангу српског фудбала, постоји велика могућност да Лалатовић потпише сарадњу са њима.

То би њему је уједно био и четврти ангажман у српској престоници, имајући у виду да је пре тога водио Чукарички, Вождовац и Црвену звезду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТВРДО НА АЛФОНСО МОРУБЕУ: Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.

28. 03. 2026. у 07:30

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (1)