ОЛЕ ПОТПИШИ ГА ОДМАХ: Овај гол навијача Манчестер јунајтеда заслужује бар номинацију за награду Ференц Пушкаш (ВИДЕО)

Оља Мркић

02. 05. 2021. у 19:50

ПРОТЕСТИ против Глејзера прерасли су у праве немире, али било је и навијача који су упад на Олд Трафорд искористили да се наметну менаџеру црвених ђавола.

ОЛЕ ПОТПИШИ ГА ОДМАХ: Овај гол навијача Манчестер јунајтеда заслужује бар номинацију за награду Ференц Пушкаш (ВИДЕО)

ФОТО: Твитер Принтскрин

На терену Театра снова, али и испред улаза на стадион, било је свега, па и озбиљних инцидената.  

Да не буде све тако црно постарао се један навијач Јунајтеда који је дошао како би показао фудбалско и акробатско умеће.

Дошао је са лоптом пред гол, а затим сам себи руком асистирао за маказице у стилу Вејна Рунија и чувеног гола Ситију.

Очигледно је на тај начин испунио свој сан о постизању гола на Олд Трафорду.

Након постизања гола, уследило је велико славље овог човека и "сниматеља", очигледно "голгетеровог" пријатеља.

Нећемо тражити длаку у јајету из ког покушаја им је ово успело, па није ни Руни погодио сваки пут.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.

27. 01. 2026. у 12:45

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

ГРОБАРИ МОГУ ДА ПОЧНУ ДА СЛАВЕ: Партизан не одустаје од титуле, црно-бели завршили две зимске бомбе!