ЈУНАЈТЕД РАЗНЕО РОМУ: Кавани и Фернандеш погађали и немаштали голове, Виљареал бољи од Арсенала (ВИДЕО)

29. 04. 2021. у 23:04

КАКВО вече на "Олд Трафорду". Седам голова је виђено у дуелу Манчестер јунајтеда и Роме. "Црвени ђаволи" су славили са 6:2 после ураганског другог полувремена.

Јунајтед је још једном показао да је краљ преокрета ове сезоне. Много пута се десило да су успевали да дођу до тријумфа када су губили.

Почело је идеално по изабранике Олеа Гунара Солскјера који су у 9. минуту дошли до предности преко Бруна Фернандеша, а у улози асистента се нашао Единсон Кавани.

Ипак, Рома је одиграла одлично у наставку првог дела утакмице, успели су да преокреу резултат погоцима Лоренца Пелегрина и Едина Џека.

Проблем за Паула Фонсеку био је тај што је морао у првом полувремену да извши три принудне измене због повреда.

Фудбалска поезија у другом делу меча виђена је од стране фудбалера Јунајтеда. Успели су у размаку од 38 минута да постигну чак пет голова и тако практично реше питање победника овог двомеча.

Два пута се у стрелце уписао Кавани, а по један гол у том делу сусрета су дали Фернандеш, Погба и Гринвуд.

Реванш на "Олимпику" на програму је за седам дана, а право чудо треба да се деси да "вучица" избори пролаз у финале Лиге Европе.

У другој утакмици дана Виљареал је на свом терену победио Арсенал са 2:1 и тако у добром расположењу дочекује другу утакмицу у Енглеској.

Голове за домаћи тим постигли су Ману Тригерос и Раул Албиол. "Жута подморница" је имала идеалну ситуацију - два гола предности и играча више, али се нису предавали изабраници Микела Артете.

Играо се 73. минут када је Николас Пепе постигао испоставиће се једини погодак за "тобжије".

Виљареал је такође од 80. минута остао са десеторицом после искључења Капуеа, али то гости нису искористили да избегну пораз.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14