ПРОЛЕТЕР ОСТАО БЕЗ ТРЕНЕРА ПРЕД МЕЧ СА ПАРТИЗАНОМ: Бранко Жигић отишао са клупе тима са Слане Баре
ФУДБАЛЕРИ Пролетера из Новог Сада остали су без тренера након што је досадашњи тренер Брако Жигић поднео оставку после низа лоших резултата.
FOTO: M. Vukadinović
Овај тим се налази у лошој серији, забележио је пет пораза и један реми у последњих шест мечева. Одлука је донешена након убедљивог неуспеха од Напретка у Крушевцу - 5:0.
У понедељак је донета одлука да Жигић више не буде шеф стручног штаба екипе са Слане Баре.
Поретер се налази на 10. месту на табели, али само са четири бода више од првог тима "изнад црте".
Подсетимо, ова екипа у наредном колу дочекује Партизан у 34. колу Суперлиге Србије у четвртак од 16.55.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)