ЛИВЕРПУЛ СВЕ ДАЉЕ ОД ЛИГЕ ШАМПИОНА: Њукасл извукао бод у петом минуту надокнаде!

24. 04. 2021. у 15:36

УЗБУДЉИВ су меч на Енфилду одиграли Ливерпул и Њукасл. "Свраке" су до бода дошли у петом минуту надокнаде.

Након три минута игре Мохамед Салах довео је "Редсе" у вођство. Натрчао је египатски фудбалер на одбитак, те га је послао у горњи десни угао за радост свог тима.

Имао је у неколико наврата Алисон посла, прво је Шон Лонгстав имао прилику, одбранио је Бразилац. Потом је гол поништен због офсајда у наставку истог напада.

Ослободили су се домаћи притиска, те је у 27. минуту Мартину Дубравки претио Садио Мане, два минута после и Диого Жота, као и Мохамед Салах, али нису успели да затресу мрежу.

Одолевали су до краја меча нападима играчи Њукасла, у 93. минуту дошли су и до гола преко Калума Вилсона.

Ипак, након прегледа ВАР снимка, гол је поништен, а срећа је погледала госте. Џозеф Вилок долази до лопте унутар шеснаестерца и поставља коначних 1:1.