ДОНЕТА ОДЛУКА: Без навијача у финалу Купа Немачке
23. 04. 2021. у 18:54
ФИНАЛЕ Купа Немачке у фудбалу које је заказано за 13. мај играће се без присуства публике, саопштио је Фудбалски саваез ове земље (ДФБ).
Повезане вести
СЛАВКО БРАЛИЋ: Победа једини начин да заборавимо Куп
ФУДБАЛЕР Војводине Славко Бралић рекао је данас да је победа у наредној утакмици против Металца у Супер лиги Србије једини начин да његова екипа што пре заборави елиминацију из Купа Србије.
23. 04. 2021. у 14:57
БУРА У БАЈЕРНУ: Флик осудио говор мржње према Салихамиџићу
ТРЕНЕР фудбалера Бајерна из Минхена Ханси Флик осудио је данас говор мржње навијача тог клуба на друштвеним мрежама усмерен ка спортском директору Хасану Салихамиџићу.
23. 04. 2021. у 14:37
ПУТИН ЗАБРАНИО СУПЕРЛИГУ: Немци откривају нове шокантне детаље о краху богаташа
НАСЛУШАЛИ смо се много теорија о краху Суперлиге Европе, пројекта који је пропао за 48 сати, а најновије информације говоре да је политика била много више укључена него што се мислило.
23. 04. 2021. у 14:09
УЕФА ПОМИЛОВАЛА РЕАЛ: Као да се Суперлига није ни догодила
РЕАЛ Мадрид, тачније председник тог клуба Флорентино Перез, желео је да оснује Супер лигу Европе и успео је у томе.
23. 04. 2021. у 13:32
ОТКРИВЕНО ЗАШТО БРИХ НИЈЕ СВИРАО ПЕНАЛ ЗА СРБИЈУ: Три године после процурео разговор из ВАР собе
ПРОШЛО је скоро три године од чувеног меча Србије и Швајцарске у Калињинграду на Светском првенству у Русији.
23. 04. 2021. у 12:52
Најновије из рубрике
ПРЕСЕДАН У СРПСКОМ ФУДБАЛУ! Клуб одлучио да жели да игра без публике
НАВИКЛИ смо на то да је у српском фудбалу све могуће, али неки потези још увек успеју да изненаде навијаче.
05. 12. 2025. у 15:45
ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Крилни нападач опет на тренинзима Звезде!
ЦРВЕНА звезда се победом над Чукаричким (3:0) вратила на прво место Суперлиге Србије. Поред тога за црвено-беле је стигло још лепих вести.
05. 12. 2025. у 15:31
ФСС БЕЗ ПАРДОНА! Спартак жестоко кажњен, Борац три меча без публике
Дисциплинска и етичка комисија ФСС на данашњој седници разматрала је пријаву Дисциплинског инспектора против ФК Спартак ЖК и изрекла новчану казну у износу од 1.000.000 (милион) динара суботичком суперлигашу због издавања званичног саопштења о судијама и суђењу у средствима јавног информисања.
05. 12. 2025. у 15:14
ДА НИЈЕ БИЛО ТЕ ТУЧЕ... Американац проговорио о одласку Жељка Обрадовића
ЖЕЉКО Обрадовић и Еторе Месина, можда и два највећа тренера у Европи су завршили посао у Милану и Београду.
05. 12. 2025. у 14:38
У ЗНАК СЕЋАЊА НА ЛАЗУ КРСТИЋА И МАРИЦУ ЏЕЛАТОВИЋ : На меморијалном туриру у спортској гимнастици у Новом Саду, 250 учесника из 16 земаља
МЕЂУНАРОДНИ, 16. по реду меморијални турнир у мушкој и женској спортској гимнастици, „Лаза Крстић и Марица Џелатовић“, који се од 5. до 7. децембра у спортској сали Основне школе „Прва војвођанска бригада“, обележиће 250 учесника из Азербејџана, Грчке, Данске, Бугарске, Румуније, Шведске, Швајцарске, Уједињених Арапских Емирата, Казахстана, Намибије, Јужне Африке, Словеније, Хрватске, Северне Македоније, Републике Српске и Србије.
05. 12. 2025. у 14:24
Коментари (0)