СКАНДАЛ ТРЕСЕ СРБИЈУ: УЕФА сумња на два намештена меча у Србији, достављени докази ФСС, помињу се и имена фудбалера
11. 04. 2021. у 11:03
УЕФА је доставила Фудбалском савезу Србије податке, поткрепљене озбиљним сумњама, о намештању две утакмице у домаћим такмичењима.
... samo na 2 nameštena!?!? Pa gde vi živite?
Повезане вести
ФУНКЦИОНЕР ЗВЕЗДЕ ДОЛАЗИ НА ЧЕЛО ФСС? Митар Мркела нови кандидат за председника
СПОРТСКИ директор Црвене звезде Митар Мркела, главни је кандидат за председника Фудбалског савеза Србије
02. 04. 2021. у 11:24
ТЕШКЕ ОПТУЖБЕ ИВИЦЕ ТОНЧЕВА: Савез хтео да нас уништи!
ПРВИ човек Радничког из Ниша Ивица Тончев објаснио је промену у руководећем кадру, али се и осврнуо на како сам каже неправду од стране ФСС према овом клубу.
31. 03. 2021. у 19:55
СРАМНА ПРОВОКАЦИЈА КОСОВСКИХ СЕПАРАТИСТА! "Србија ће да гостује у Приштини?"
ПРЕДСЕДНИК фудбалског савеза косовских Албанаца Агим Адеми провоцира скоро сваком својом изјавом, а сада је стварно претерао.
31. 03. 2021. у 19:22
ФСС ДОБИЈА ПРЕДСЕДНИКА: Човек из КК Црвена звезда седа на чело српског фудбала?
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије почела је да игра много боље од када је на клупу сео Драган Стојковић Пикси, али сада се поставља ко ће сести на чело Фудбалског савеза Србије након што је Славиша Кокеза поднео оставку.
31. 03. 2021. у 11:46
ОГЛАСИО СЕ БИВШИ СУДИЈА: Нисам могао то више да трпим - жестоко критиковао Кокезу
БИВШИ фудбалски судија Мирослав Радоман говорио је о стању у Фудбалском савезу Србије.
30. 03. 2021. у 12:12
Најновије из рубрике
ФАНТАЗИЈА! СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ У ФУДБАЛУ: Гол у 49. секунду, спектакуларан слободњак... Два нова тренера стартовала - победама! (ВИДЕО)
Фудбалери Радничког победили су данас код куће ИМТ резултатом 3:1, док је Јавор као гост после преокрета савладао Напредак 2:1 у првим мечевима 21. кола Суперлиге Србије.
31. 01. 2026. у 15:44
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
31. 01. 2026. у 15:23
РУСИ ПИШУ: Звезда на прагу великог појачања, обештећење 7 милиона евра
СТРАХИЊА Ераковић је на прагу повратка у Црвену звезду, а за то је потребно да црвено-бели испуне услов руског клуба.
31. 01. 2026. у 14:38 >> 14:38
КО ЈЕ АЛКАРАЗОВ ОТАЦ? Прекинуо све због пара! "Карлосе, хоћеш да купиш кола? Прво питај тату"
АЛКАРАЗОВИМА је тенис у крви.
31. 01. 2026. у 14:20
МИЛАН РАСТАВАЦ СЕ ОЗБИЉНО ПОЈАЧАО: У Грчку стигао репрезентативац Србије
Српски фудбалер Стефан Митровић прешао је у грчки Астерас на позајмицу до краја сезоне, саопштио је данас клуб из Триполија.
31. 01. 2026. у 14:03
Коментари (2)