ПАРТИЗАН ИЗЈЕДНАЧИО У "ВЕЧИТИМ ДЕРБИЈИМА": Кадети црно-белих осветили омладинце и савладали Црвену звезду (ВИДЕО)

04. 04. 2021. у 16:25

КАДЕТИ ФК Партизан победили су Црвену звезду на теренима "СЦ Телеоптик" са 2:1 и тако задржали челну позицију на табели кадетске лиге Србије.

ПАРТИЗАН ИЗЈЕДНАЧИО У ВЕЧИТИМ ДЕРБИЈИМА: Кадети црно-белих осветили омладинце и савладали Црвену звезду (ВИДЕО)

Црно-бели су овим тријумфом осветили омладинце који су раније данас порежени од вечитог ривала са 1:0.

Паритзану је ово била 15. узастопна победа у шампионату и начинио је важан корак у трци за титулу.

Домаћину је само 11 минута било потребно да дође до предности. Самед Баждар је погодио са беле тачке. Од тог моменга Звезде је преузела иницијативу, али није успела да изједначи до одласка на ормор.

Ипак, исплатила се гостима нападачка игра, па су поравнали резултат у 53. минуту када је Николашевић савладао Михајловића. Деловало је да ће у Земунелу бити још погодака, јер су и једни и други играли отворено.

До краја сусрета виђен је још један гол, а он је био дело фудбалера Партизана Јевремовића који је у 64. минуту матирао Маринковића и довео свој тим до другог вођства на овој утакмици.

Партизан је у 69. минуту могао да потврди тријумф. Након играња руком једног играча Звезде у казненом простору, црно-бели су добили још један пенал. Овога пута голман црвено-белих је био бољи од Баждара.

Покушала је Звезда да избегне пораз, играло се након тога на половини домаћих, али до промене резултата није дошло.