ПОРТУГАЛЦИ ПИСАЛИ УЕФА: Имају одређене захтеве, чека се одговор из Ниона
ПОРТУГАЛЦИ и даље траже да се правда задовољи, након што им Дани Макели руку на срце синоћ није признао чист гол.
FOTO: M. Vukadinović
Наиме, при резултату 2:2 у надокнади судијског времена Роналдо је шутирао, лопта је прешла гол линију, реакција Стефана Митровића била је прелепа, али стигла је чини се касно.
Ипак, судија није показао на центар. Португалци су остали без два бода, а сада су се обратили УЕФА.
Упућена је протесна нота у седиште УЕФА у Ниону, а на тапету је главни судија Дани Макели са помоћницима којег оптужују за велики превид код креирања коначног резултата.
Траже да судијски експерти и контролори суђења казне Холанђанина, а да се по сваку цену у наставку такмичења уведе ВАР и гол технологија како не би било спорних одлука.
УЕФА ће вероватно предузети неке кораке како би се донекле "искупила" Роналду и његовим саиграчима, а надамо се да ће пронаћи кривце само у судијама и ВАР технологији.
Препоручујемо
ПОРТУГАЛСКИ МЕДИЈИ БЕСНИ КАО НИКАД ДО САДА: Скандал у Београду! Судије нам отеле победу
28. 03. 2021. у 08:09
МИЛИОН ЕВРА ЗА РОНАЛДОВУ КАПИТЕНСКУ ТРАКУ: Да ли је ово могуће? (ФОТО)
28. 03. 2021. у 11:36
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (3)