РЕАКЦИЈЕ ИЗ ЗАГРЕБА НА РЕМИ У БЕОГРАДУ: Хрвати и Митровићев гол за историју довели у питање, а шта тек кажу о судијама...

28. 03. 2021. у 08:20

РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА Србије синоћ је направила велики подвиг у Београду против Португала.

Успели су Пиксијеви изабраници да у другом полувремену надокнаде два гола заостатка из првих 45 минута и на крају освоје велики бод - 2:2.

Ипак, после меча Португалци у први план издвајају ситуацију из последњих секунди, када Роналду није признат гол за победу, а и у хрватским медијима се пише на ту тему.

Загребачке ''Спортске новости'' у наслову истичу да су судије у финишу ''отеле победу'' Португалу и разбеснеле Роналда, али у тексту се помиње још једна ситуација, која по њиховом мишљењу није била регуларна.

''Већ у првом минуту наставка Александар Митровић (46) је смањио на 1-2, но холандска судијска постава пропустила је да сигнализира офсајд у ком се претходно налазио асистент Радоњић. На 2-2 поравнао је Костић (60) из лепе акције, да би у судијској надокнади судије још једном тешко оштетиле Португал'', наводи се у извештају ''Спортских новости''.

Популарни “Индекс” написао је да је Кристијано Роналдо беснео у Београду због украденог гола. Хрватски портал пише да је “ЦР7” млатарао рукама, викао на судије и на крају демонстративно напустио терен и бацио капитенску траку.