САНТОШ СЕ ДОТАКАО СПОРНЕ СИТУАЦИЈЕ: Тренер Португала открио шта му је судија рекао после утакмице

27. 03. 2021. у 23:57

СЕЛЕКТОР Португала Фернандо Сантош анализирао је утакмицу против Србије, а дотакао се и спорне ситуације у последњим тренуцима меча.

Искусни стручњак је поручио да су његови изабраници играли добро у првом полувремену, али да су у наставку пали.

- Били смо максимално усресређени у првом полувремену, нисмо олако допуштали Србији да дође до лопте упркос њиховом офанзивном приступу. У другом полувремену смо изгубили концентрацију, брзо смо примили голове - рекао је Сантош, а затим се осврнуо на спорну ситуацију из 93. минута:

- Мислим да све говори чињеница да се судија испред свлачионице извинио, али како је тако је, идемо даље.

Сантош је потом прокоментарисао понашање Кристијана Роналда на крају утакмице, када је у бесу бацио капитенску траку на траву стадиона "Рајко Митић".

- Било му је јасно да је поништен чист погодак, реаговао је као и његови саиграчи, нервозно и импулсивно - закључио је Фернандо Сантош.

Подсетимо, утакмица Србија - Португал завршена је 2:2 и после два кола обе селекције имају по четири бода.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00