ЗВЕЗДА СЕ ЉУТИЛА ЗБОГ КОРНЕРА, ШТА ТЕК АТАЛАНТА ДА КАЖЕ: Судија свирао крај када је тим из Бергама био у гол-шанси (ВИДЕО)

17. 03. 2021. у 09:10

ЦРВЕНА звезда је на мечу са Миланом била љута на судија Хесуса Хила Манзана што није дозволио да се изведе корнер. Шта тек да кажу фудбалер Аталанта због онога што је њима урадио главни арбитар на мечу са Реал Мадридом.

Тим из Бергама се нашао у гол-шанси у финишу првог полувремена. Луис Муријел је добио лопту између Рамоса и Варана, нашао се у изгледној позицији, али је онда на сцену ступио судија из Холандије Дани Макели који је одлучио да свира крај.

Истина, није било много изгубљеног времена у првом делу утакмице на стадиону "Алфредо ди Стефано", али пошто је Реал Мадрид постигао гол преко Бенземе и то прославио - јасно је да је било простора за макар минималну надокнаду од једног минута.

Аталанта се борила, но није успела да стигне предност Реала, па су Мадриђани прошли даље са укупним резултатом 4:1.