ВАР СТВОРЕН ДА ВАРА: Барселона оштећена у Паризу, Месијев пенал се морао поновити (ВИДЕО)

11. 03. 2021. у 09:19

ВАР се поново показао као квар! Кардинална грешка из ВАР собе је можда коштала и Барселону шансе да прође ПСЖ. Руку на срце Парижани су имали велику предност из првог меча, али да се на полувреме отишло са 1:2 ко зна шта би се десило...

Наиме, У трећем минуту надокнаде првог полувремена, Лионел Меси је промашио пенал. Тачније, Кејлор Навас је одбранио. И онда почиње “већање”.

Судије из ВАР собе су проверавале да ли је Навас био на црти приликом успешне интервенције. Гледали су, гледали и донели одлуку да је све било по пропису.

Нису видели да је Марко Верати приликом Месијевог шута био у полукругу, кроз који је протрчао. То није дозвољено! Управо је Верати после одбране Наваса лопту главом послао у корнер.

Овај пенал је, једноставно, морао да буде поново изведен.

На крају је меч завршен резултатом 1:1 и после првог дулеа у коме су славили 4:1 ПСЖ је прошао даље.