ПАРТИЗАН ОДУШЕВИО ГРОБАРЕ: Ивица Краљ се вратио у Хумску! "Поново сам у својој кући"
НА Твитер налогу Партизана је осванула вест која ће вероватно обрадовати многе навијаче београдског клуба.
Фото: Танјуг
Фудбалски клуб Партизан заголицао је машту навијача објавом на друштвеним мрежама. Нема сумње да ће се ово допасти навијачима.
- Ексклузивно. Ивица Краљ се враћа у Хумску. Ускоро више - стоји у објави клуба.
Ивица Краљ је од данас кординатор за спортска питања и скаутинг службу и задужен је за спортски део свих категорија ФК Партизан.
- Пресрећан сам што се враћам у своју кућу, а посебно што је то у овом тренутку, јер мислим да сам кроз функције које сам обављао последњих шест година стекао неопходно искуство за овај посао. Бити играч је једно, а бити на позицији у клубу је сасвим нешто друго - каже Краљ који је од 2015. до 2020. године био и на месту председника ФК Мачва.
- Радујем се што сам поново у својој кући и надам се да ћемо наставити овај низ који је започео Станојевић - рекао је Краљ за сајт Партизана
Препоручујемо
ФИЛИП СТЕВАНОВИЋ ПУН ОПТИМИЗМА: Сви у Партизану верујемо у дуплу круну
09. 03. 2021. у 18:34
ПРВИ НА СВЕТУ, ДРУГИ У СРБИЈИ: Црно-бели без премца са 14 везаних првенствених победа
08. 03. 2021. у 20:20
ПУКЛА ПЕТАРДА: Партизанова 14. узастопна победа, голови као на траци
07. 03. 2021. у 16:13 >> 21:21
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)