СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички бољи од Бачке, Нови Пазар прегазио Мачву, победе остварили и Радник и Спартак

27. 02. 2021. у 16:18

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког славили су на гостовању екипу Бачке са 2:1 у сусрету 24. кола Суперлиге.

Душан Ђорђевић фото: Н.Параушић

До овог тријумфа дошли су после преокрета, Бачка је имала предност од 53. минута, али је финиш припао "брђанима" који су головима у 72. и 85. минуту стигли до три бода.

Ово је тиму Душана Ђорђевића била 14. победа у домаћем првенству од почетка сезоне.

Нови Пазар је код куће декласирао Мачву са 4:0.

Домаћин је веома рано стекао опипљиву предност, преко Абдулајеа Сисеа у осмом и Петра Гигића у 11. минуту.

До полувремена мрежу Шапчана затресао је и Алмир Аганспахић у 33. минуту да би тачку на победу домаћина ставио Урош Благојевић у 59. минуту.

Радник је дошао до важне победе против Јавора од 2:0 и то са оба гола постигнута у другом полувремену.

Спартак је успео да голом у финишу меча дође до три бода на гостовању Радничком у Нишу.