УЕФА ПРИЗНАЈЕ ГРЕШКУ? Европско првенство ипак у једној земљи?
25. 02. 2021. у 15:10
Европска фудбалска федерација опет разматра могућност да Европско првенство додели Енглеској.
Pa da ga rasprše intenzivno po celoj Evropi.
Повезане вести
ГДЕ ЋЕ МИЛЕНКОВИЋ ОВОГ ЛЕТА? после енглеских великана у трку се укључили и Немци
СВЕ је извесније да ће Никола Миленковић бити једна од звезда наредног прелазног рока.
25. 02. 2021. у 12:13
ИБРА ОДГОВОРИО НА КРИТИКЕ ЗБОГ НАСТУПА НА САН РЕМУ: Не брините, даћу осам голова
РЕВАНШ шеснаестине финала Европа лиге између фудбалера Милана и Црвене звезде није у италијанским медијима пропраћен као прва утакмица у Београду. Главне теме су суђење на утакмици Аталанта - Реал Мадрид и Златан Ибрахимовић, али Швеђанин због нефудбалских ствари.
25. 02. 2021. у 11:42
ХРАБРО, АЛИ БЕЗ ЗАЛЕТАЊА: Звезда се неће предати на Сан Сиру
Шампион Србије Црвена звезда покушаће вечерас од 21 сат на стадиону Сан Сиро у Милану да избори осмину финала Европа лиге. Задатак неће бити лак после београдских 2:2 пошто домаћину осим било које победе одговара и реми без голова или 1:1, али црвено-бели нису без шанси.
25. 02. 2021. у 10:06
ТРАГЕДИЈА ГОЛМАНА ЛИВЕРПУЛА: Алисонов отац пронађен мртав након потраге, утопио се у језеру
ОТАЦ једног од најбољих голмана планете у овом тренутку, Алисона Бекера, удавио се у језеру у близини свог дома, након што је претходно проглашен несталим на овом подручју.
25. 02. 2021. у 08:54
Најновије из рубрике
ШОК! Хрватски ватерполиста осуђен на шест месеци затвора
НЕВЕРИЦА у комшилуку!
13. 02. 2026. у 09:22
ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ДАЛАСУ! Миомир Кецмановић после преокрета избацио Американца
Српски тенисер Миомир Кецмановић пласирао се у четвртфинале турнира у Даласу, пошто је прошле ноћи победио Американца Томија Пола са 5:7, 6:4, 6:4.
13. 02. 2026. у 09:10
(НЕ)ОЧЕКИВАН ТРАНСФЕР НА МАРАКАНИ! Нигеријац потписао уговор са Црвеном звездом
ПАО потпис на Маракани!
13. 02. 2026. у 09:02
СТИДИ СЕ СРПКОГ ПОРЕКЛА, ДВА ПУТА МЕЊАО ПРЕЗИМЕ "Звездаши" се добро сећају "бившег Србина", пронашао је нови посао
ПРВО је променио и име па све звао Џон Смит, да би онда вратио Нестор, али додао Ел Маестро.
13. 02. 2026. у 08:47
САМО ДА СПАСЕ НОГУ! Ужасне прогнозе лекара о повреди Линдзи Вон
Америчка скијашка легенда Линдзи Вон (41) могла би да трпи доживотне последице након тешке повреде задобијене током спуста на Зимским олимпијским играма у Милану и Кортини д'Ампецо.
13. 02. 2026. у 08:37
Коментари (1)