ЛИГА ЕВРОПЕ: Тадић стрелац у победи Ајакса

18. 02. 2021. у 22:50

ФУДБАЛЕРИ Ајакса савладали су Лил са 2:1 на гостовању, а репрезентативац Србије Душан Тадић био је стрелац првог гола копљаника са беле тачке.

Фото Танјуг

Повели су домаћи голом Вее у 72, Тадић је поравнао у 87, а коначан резултат поставио је Броби два минута касније.

Гранада је стекла значајан капитал од 2:0 пред реванш у Напуљу, головима Херере и Кенедија.

Исти резултат, али у гостима остварио је Виљареал против Салцбурга, баш као и Шахтјор против Макабија.

Права драма виђена је у Антверпену где је Борна Баришић у 90. минуту донео победу од 4:3 Ренџерсу који је до 85. минута губио 3:2. На овом мечу виђена су три пенала и један црвени картон.

Гоелада је виђена и у Норвешкој где су Молде и Хофенхајм ремизирали 3:3, а нерешено је било и  у дербију некадашњих европских великана Бенфике и Арсенала 1:1.