СЈАЈАН МЕЧ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал у фестивалу голова победио Лидс, хет-трик Обамејанга (ВИДЕО)

14. 02. 2021. у 19:47

ФУДБАЛЕРИ Арсенала победили су Лидс са 4:2 на "Емирејтсу" у 24. колу Премијер лиге, а фанстастичну утакмицу одиграо је Пјер-Емерик Обамејанг.

СЈАЈАН МЕЧ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал у фестивалу голова победио Лидс, хет-трик Обамејанга (ВИДЕО)

Чекали су навијачи "тобџија" Габонца да крене да решете мреже у свом маниру. Данас је очепио, касно је за Арсенал, али бар радује што је на моменте подсетио на моћну силу.

Сјајни нападач је два поготка постигао у првом полувремену, а један на старту другог полувремена.

Арсенал је био доминантан у првих 45 минута, пошто је водио са 3:0. Трећи погодак у том делу сусрета био је дело десног бека Хектора Бељерина.

Када је на семафору писало 4:0 деловало је да изабраницима Марсело Бијелсе прети још већи катастрофа, али су они успели да се издигну.

Постигли су два поготка, а стрелци су били Страјк и Коста.

Ареснал се после ове победе налази на 10. месту ба табели са 34 бода, док је Лидс 11. са два мање.