ПОСЕБНУ ПАЖЊУ ПОСВЕТИО ЈОВИЋУ: Станојевић не верује да ће млади фудбалер сутра играти

ТРЕНЕР Партизана Александар Станојевић дотакао се одличних игара младог Јовића у обраћању медијима пред меч против Новог Пазара који црно-бели играју сутра од 16:30 у оквиру 21. кола Суперлиге Србије.

ПОСЕБНУ ПАЖЊУ ПОСВЕТИО ЈОВИЋУ: Станојевић не верује да ће млади фудбалер сутра играти

FOTO: M. Vukadinović

Тренер црно-белих посебну пажњу посветио је младом фудбалеру Немањи Јовићу. 

"Увек причам то у вези са младим играчима. Јовић је припреме одрадио одлично, против Лучана у последњој провери је био добар, сад се поновио, али нисам присталица тога да после пар мечева причамо бајке. Млади играчи морају да се доказују из утакмице у утакмицу... И не знам да ли ће Јовић сутра играти", изјавио је Станојевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ЈУЛ БРИШЕ СВЕ ДУГОВЕ: Финансијско чудо очекује ова три хороскопска знака