МОЋНИ ГЕНЕРАЛ СТОПИРАО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Војводина договорила услове са Чабулом, онда се све изјаловило...

Александар Илић
Александар Илић

09. 02. 2021. у 12:08

ВОЈВОДИНА je već bila dogovorila pojačanje u vidu Emanuela Čabule iz Zambije, ali se tom transferu isprečio moćni general iz te države.

МОЋНИ ГЕНЕРАЛ СТОПИРАО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Војводина договорила услове са Чабулом, онда се све изјаловило...

Фото: Д. Дозет

- ФК Војводина је прихватио све Чабулине услове, а сам играч био је изузетно срећан због тога што ће доћи у нашу средину и заиграти у црвено-белом дресу. Нажалост, умешао се тада одређени генерал из његовог клуба у Замбији, човек који се тамо пита и доноси одлуке - рекао је спортски директор Воше Милан Косановић за "Дневник" и додао:

- Он није схватио да прелазни рок истиче и да зато играч мора брзо да потпише уговор који смо му послали. Тај параф је изостао, период трансфера је завршен и од Чабулиног доласка у Нови Сад, на његово и наше велико разочарање, ове зиме нема ништа.

Међутим, далеко од тога да су Новосађани одустали од Чабуле.

- Наставићемо да пратимо игре Замбијца, јер ћемо на лето, како ствари стоје, покушати да завршимо читав посао, како би он дошао у наш клуб. Није нам се дало да сада реализујемо његов трансфер, али доброг фудбалера ваља и сачекати, уколико је то потребно.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје