КЕЈН СЕ ВРАТИО И УШАО У ИСТОРИЈУ: Победа Тотенхема против ВБА

07. 02. 2021. у 15:26

ФУДБАЛЕРИ Тотенхема савладали су Вест Бромвич са 2:0 у првој утакмици недељног програма 23. кола Премијер лиге.

Стрелци за Спурсе били су Хари Кејн у 54. минуту и Хјонг-мин Сон четири минута касније.

Вратио се капитен и најбољи играч Тотенхема после две утакмице паузе у тим и одмах помогао екипи да прекине серију од рти пораза.

поред тога, Кејн се голом изједначио на другом месту вечите клупске листе стрелаца са 208 голова. Толико има и Боби Смит, а легендарни Џими Гривс бежи им 54 гола. Свакако достижно за 27-годишњег Кејна, под условом да остане у Тотенхему још две до три сезоне.

Тотенхем је седми са 36 бодова, ВБа је 19 са 12, само једним бодом више од фењераша Шефилд јунајтеда.