АТАЛАНТА ПРОСУЛА 3:0 Торино стигао до важног бода

06. 02. 2021. у 17:42

Фудбалери Аталанте и Торина одиграли су нерешено 3:3 у утакмици 21. кола италијанске Серије А.

Иако је после двадесетак минута игре у Бергаму изгледало да "биковима" прети катастрофа, побринули су се гости, а и домаћи, да до тога не дође.

Аталанта је силовито кренула ка голу Торина, што се брзо и исплатило. Иличић је донео предност у 14. минуту, пет минута касније погодио је Госенс, а у 21. минуту прецизан је био Муријел.

Уместо да мирно приведе први део игре крају, Аталанта је допустила гостима да се врате у живот. Андреа Белоти је смањио у 42. минуту, а Бремер је погодио у надокнади.

У финишу меча Торино је дошао до великог бода, преко Бонацолија.

У другом данашњем мечу, Специја је у гостима савладала Сасуоло са 2:1.