ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА: Црно-бели против Напретка остварили девети узастопни тријумф

06. 02. 2021. у 16:09 >> 18:54

ФУДБАЛЕРИ Партизана савладали су Напредак са 3:0 у 20. колу Линг лонг Суперлиге Србије.

ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА:  Црно-бели против Напретка остварили девети узастопни тријумф

Стрелци за цро-беле били су млади Немања Јовић коме је ово био првенац и то у првој утакмици на којој је био стартер, Филип Холендер и Лазар Марковић.

Најављивао је тренер Напретка Милан Ђуричић да се његова екипа неће предавати и испунио је обећање. Нису се фудбалери Напретка предавали, али једноставно је до изражаја дошао квалитет, а он је очигледно на страни изабраника Александра Станојевића.

71. минут ГОЛ!!! 3:0 Лазар Марковић стрелац после бриљантне акције Сејдубе Суме40. минут Искупио се мађарски интернационалац само минут касније. Четврти гол у сезони Холандера у сезони. Асистент Асано.

14. минут ГОЛ! Воде црно-бели 1:0 голом Јовића! Голу је претходила акција у којој су комбиновали Јовић, Натхо и Холандер.

Капитен црно-белих Владимир Стојковић на терен је истрчао носећи дрес колеге голмана Немање Стевановића преко свог.

Стевановић је успешно оперисан данас и очекује се да ће талентовани чувар мреже брзо да се опорави од повреде рамена.

Партизан је у серији од осам победа, док је Напредак изгубио само једну од последњих пет утакмица и полако излази из зоне испадања.

Најављени су следећи састави:

ПАРТИЗАН: Стојковић, Миљковић, Вујачић, Св. Марковић, Обрадовић, Зђелар, Шћекић, Натхо, Асано, Холендер, Јовић.

НАПРЕДАК: Остојић, Миловановић, Маринковић, Костић, Мелуновић, Милуновић, Лабан, Чечарић, Кочић, Спремо, Марјановић.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44