ПИТАЊЕ ШАМПИОНА ШПАНИЈЕ РЕШЕНО? Реал поражен од Левантеа, Атлетико на плус седам уз два меча мање

30. 01. 2021. у 19:25

ФУДБАЛЕРИ мадридског Реала непријатно су изненадили навијаче пошто су у 20. колу Примере поражени на свом терену од Левантеа са 2:1.

Реал је играо са десеторицом од деветог минута када је искључен Милитао али ипак је успео први да стигне до вођства.

У 13. минуту преднсот бланкосима донео је Марко Асенсио, али већ средином првог полувремена постало је јасно да је играч више велика предност за госте.

Изједначење је стигло у 32. минуту преко Моралеса.

Средином другог полувремена Роџер је промашио пенал за госте, али је исти играч 15 минута касније исправио своју грешку и донео Левантеу три бода.

Реал после овог пораза има 40 бодова, седам мање, уз два меча више од градског ривала Атлетика. сутра би могао дападне на треће место пошто Барселона има прилику да се победом бодовно изједначи са великим ривалом, а карталонска екипа има и бољу гол-разлику.

Леванте је девети са 26 бодова.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17