ФУДБАЛЕРИ Реала гостовали су Алавесу у 20. колу Примере.

23. 01. 2021. у 22:47

Гости су одговорили на најбољи начин на реми против Осасуне у претходном колу и испадања из Купа од Алкојана. Баскијци су поражени убедљивим резултатом 1:4.

Нападао је Реал од почетка. Прву велику прилику имао је Карим Бензема у 14. минуту, на несрећу гостију погодио је стативу. Само минут касније Тони Крос послао је одличну лопту, а на њу је главом натрчао Касемиро за 1:0.

Пред крај полувремена, у 41. минуту, у стрелце се упиосао и Карим Бензема. Док је у зауставном времену и Еден Азар успео да се радује голу.

У другом полувремену уследио је одговор Алавеса. Тим из Баскије имао је прекид у 59. минуту када је Хоселу главом спровео лопту у гол гостију.

Сваку наду о могућем изненађењу угасио је Карим Бензема другим голом у 70. Минуту, примио је добар центаршут и послао лопту уз стативу за коначних 1:4.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00