ПОЧИЊЕ БОРБА ЗА ЕП: Футсалери Србије кренули са припремама

Часлав Вуковић

26. 01. 2021. у 16:59

ФУТСАЛ репрезентација Србије окупила се у Старој Пазови и почела припреме пред квалификационе мечеве за ЕУРО 2022. године.

ПОЧИЊЕ БОРБА ЗА ЕП: Футсалери Србије кренули са припремама

Никола Крстић

После великог успеха, оствареног пласмана на Светско првенство које се у септембру одрзава у Литванији, изабраници селектора Горана Иванчића започињу квалификације за УЕФА Футсал ЕУРО 2022, а ривали су им на старту Румунија у Темишвару 28. јануара од 18 сати и Босна и Херцеговина у Новом Саду 3. фебруара у истом термину.

- Настављамо тамо где смо стали после великог успеха и пласмана на првенство света, сада желимо добре резултате и нови успех, односно пласман међу најбоље континенталне репрезентације и одлазак на Европско првенство. Атмосфера је одлична, момци су добро расположени, веома посвећени раду и припреми за оно сто нас очекује", рекао је Иванчић сајт ФСС-а.

У групи са Србијом налази се и селекција Северне Македоније, биће играно шест кола, а првопласирана селекција иде директно на Европско првенство у Холандији, као и шест најбољих другопласираних селекција из осам група.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута