ДА ЛИ ЈЕ ОВО МОГУЋЕ? Французи у неверици, Радоњић трчао као Болт (ВИДЕО)

24. 01. 2021. у 10:25

НЕМАЊА Радоњић показао је невероватну брзину при постизању гола за Олимпик Марсеј, такву да чак француски медији тврде да је стао уз раме Јусеину Болту.

Наиме, просечна брзина Болта је током спринтова износила 37,58 километара на час, најбрже забележена брзина код човека је 44,72, а француски Канал плус тврди да је Радоњић дошао до 37 км/х.

Он је дао гол Монаку за вођство у 12. минуту, али није имао срећу да се радује тријумфу.

Било је на крају 3:1 за Кнежеве, који су изједначили у 47. минуту, а коначни резултат поставили преко Стевана Јоветића у 91. минуту.

Ипак, остаће забележено да је Радоњић дошао до импозантног каријерног момента, иако овај податак ипак треба узети са резервом.

Подсећања ради, бележио је и раније Радоњић велике брзине, од 34 км/х.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13