ПРЕМИНУЛА ПОЗНАТА ГЛУМИЦА: Датум и место сахране биће накнадно објављени
ГЛУМИЦА Зоја Зелинскаја умрла је у Москви у 95. години.
Foto: Pixabay
Узрок глумичине смрти није прецизиран. Датум и место сахране биће накнадно објављени.
Највећу славу глумица је стекла улогом госпође Терезе у хумористичној телевизијској емисији „Тиквице 13 столица“, која се емитовала од 1966. до 1980. године.
Глумица је такође активно глумила у филмовима. На екрану је дебитовала у легендарној комедији Елдара Рјазанова "Карневалска ноћ". Глумила је и у филмовима „Пчела”, „Предвиђање”, „Мушкарци и жене”, „Тестови за праве мушкарце” итд..
Препоручујемо
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)
РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.
26. 04. 2026. у 13:30
Гори војна база са америчким бомбардерима: Одатле су летели за Иран (ВИДЕО)
У британској ваздушној бази РАФ Фаирфорд у Глостерширу ноћас је избио велики пожар који је тешко оштетио зграду бивше кантине.
26. 04. 2026. у 13:01
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)