ЈУВЕНТУСУ СУПЕРКУП: Наполи има за чиме да жали! (ВИДЕО)

ФУДБАЛЕРИ Јувентуса и Наполија састали су се у финалу Суперкупа Италије. Дуел на "Мапеи" стадиону припао је црно-белима rezultatom 2:0.

ЈУВЕНТУСУ СУПЕРКУП: Наполи има за чиме да жали! (ВИДЕО)

ФОТО: АП

На прву озбиљнију шансу чекали смо све до 29. минута. Лозано је одлично реаговао на центаршут, али је Шчешни одлично реаговао. 

У 40. минуту одговорио је Кристијано Роналдо. Примо је одличну лопту, из обећавајуће прилике шутирао је тик изнад пречке. 

Португалац је у другом полувремену успео да се искупи за промашај. Дошао је до одбитка у 64. минуту и донео радост Јувентусу. 

Имао је Наполи прилику да изједначи у 80. минуту. Паоло Валери је показао на "белу тачку", а Лоренцо Инсиње промашио је цео гол. 

Још једна велика прилика за Наполи у 95. минуту. Лозано је примио употребљив пас, изашао сам пред голмана црно-белих, али је Шчешни добро реаговао.  

Казнио је то минут касније Алваро Мората голом у 96. минуту. Nonšalantno su odigrali fudbaleri Napolija ispred gola Juventusa, tim iz Torina povukao je Kontru. kvadrado je odlično proigrao Moratu za konačnih 2:0.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КО ЋЕ СЕ РАДОВАТИ У ЛАЈПЦИГУ? Глазнер јури трећи трофеј са Паласом, Рајо први европски у историји клуба

КО ЋЕ СЕ РАДОВАТИ У ЛАЈПЦИГУ? Глазнер јури трећи трофеј са Паласом, Рајо први европски у историји клуба

ФИНАЛЕ Лиге конференција биће одиграно вечерас у Лајпцигу, а копља ће укрстити тимови за које се очекивало да догурају далеко, Кристал палас и Рајо Ваљекано.

27. 05. 2026. у 07:00

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова