АСТОН ВИЛА ОДОЛЕВАЛА ДО 80. МИНУТА: Бернардо Силва и Гундоган пробили браву

20. 01. 2021. у 21:00

Фудбалери Манчестер ситија победили су на свом терену екипу Астон Виле резултатом 1:0 (0:0), у заосталој утакмици првог кола Премијер лиге.

Foto AP

Сити је остварио шесту победу у низу у првенству и сада су лидери на табели са 38 бодова.

Астон Вила је претрпела шести пораз и заузимају 11. позицију са 26 бодова.

Играчи Астон Виле су одиграли први меч после готово три недеље паузе, јер је тим био у карантину због коронавируса. Дуго су гости одолевали фаворизованој екипи Пепа Гвардиоле која се прописно испромашивала све до 80. минута, кад је Бернардо Силва пробио бедем испред гола Мартинеза после асистенције Родрија.

Други гол постигао је Гиндоган из оправдано досуђеног једанаестерца у 90. минуту.

Грађани ће остати на челу табеле и сутра само у случају да градск иривал Кунајтед вечерас не победи екипу Фулама на гостовању.

Уколико тај меч заврши без победника, три екипе ће бити бодовно изједначене на челу табеле, али ће изабраници Пепа Гвардиоле бити први због најбоље гол разлике.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44