ТУРЦИ ОБЕЛОДАНИЛИ: Озил ће у Фенеру зарађивати много мање него у Лондону!

МЕСУТ Озил одрекао се великог дела плате коју је имао у Арсеналу како би се придружио Фенербахчеу.

ТУРЦИ ОБЕЛОДАНИЛИ: Озил ће у Фенеру зарађивати много мање него у Лондону!

Фото: ЕПА

Озил је раскинуо уговор са "топџијама вредан 350.000 фунти недељно како би као слободан фудбалер појачао Фенербахче. По писању шпанског "Аса" у Турској ће недељно зарађивати "само" 67.300 фунти. 

То је за 282.000 фунти мање него у редовима премијерлигаша, али ће 32-годишњак кроз бонусе имати прилику да поправи свој новчани салдо. 

То је мање за чак 282.000 фунти него што је имао у клубу из Лондона, али 32-годишњак ће и даље имати прилику да кроз додатне бонусе повећа своју зараду у Фенербахчеу.

Уколико Фенер освоји турску Суперлигу, Озил ће приходовати 445.000 фунти, а за пласман у Лигу шампиона добиће 222.000 фунти. 

Након 18 одиграних кола у турском шампионату Фенербахче се налази на деоби првог места са Бешикташом, а оба тима имају по 38 бодова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

СЕЛЕКТОР Зоран Терзић уврстио је Тијану у састав за вечерашњи меч са Немачком у оквиру Лиге нације за одбојкашице који ће бити одигран у "Арени" од 20 часова.

11. 07. 2026. у 12:20

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!