БАРСЕЛОНА СПРЕМА ЖАЛБУ: Месија чека дужа казна, Каталонци не мисле тако
ЛИОНЕЛ Меси је у финалу Суперкупа Шпаније добио први црвени картон од када носи дрес Барселоне, у својој 754. утакмици за овај клуб. Каталонци сматрају да казна мора да буде минимална.
ФОТО: АП
Аргентинац је у последњим минутима мече намерно ударио ривала, зарадио је директно искључење, а према последњим најавама очекује га нешто озбиљнија суспензија.
Прем правилнику, у случају директног црвеног картона предвиђена казна је од три до четири утакмице, али у Барселони сматрају да није у питању жесток прекршај.
Клуб са "Ноу Кампа" сматра да Меси не сме да добије казну већу од две утакмице неиграња.
Коначна одлука биће донета у уторак у подне, а Барселона ће послати жалбу уколико Меси добије више од два меча забране играња.
Каталонци се неће жалити уколико буде одлучено да капитен екипе пропустио мечеве са Корнељом у четвртак у Купу краља и гостовање Елчеу у недељу у Ла Лиги.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
МИКА "РОМАНТИЧАР СА КАРАБУРМЕ": Алексић је имао једно правило везано за спорт
18. 01. 2021. у 16:18
СРПСКИ ТРЕНЕРИ НА ЦЕНИ У ЕНГЛЕСКОЈ: Јокановић и Ивић велике жеље клуба из Чемпионшипа
18. 01. 2021. у 16:14
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)