КАЖУ ДА ЈЕ 2:0 НАЈОПАСНИЈИ РЕЗУЛТАТ: Бајерн губио, на крају Мајнц частио "петардом"

03. 01. 2021. у 20:08

ФУДБАЛЕРИ Мајнца одлично су почели меч, повели су са 2:0, да би на крају били поражени 5:2.

КАЖУ ДА ЈЕ 2:0 НАЈОПАСНИЈИ РЕЗУЛТАТ: Бајерн губио, на крају Мајнц частио петардом

Гости су одиграли савршених 45 минута, а већ у 32. шокирали домаћина када је Џонатан Буркарт матирао Нојера и довео свој тим у вођство.

Фудбалери Мајнца ухватили су шокиране Баварце неспремне, те је у 44. минуту Александер Хак увећао предност пред одлазак на одмор.

Тада као да се наљутио шампион Европе, заиграли су минхенски фудбалери знатно боље. Већ у 50. минуту Џошуа Кимих је смањио заостатак, а Лирој Сане га је пет минута касније неутралисао.

Након поништеног аутогола Бареира, Мајнц није издржао, па је тако Никлас Жиле у потпуности преокренуо резултат у 70. минуту сусрета.

Тешко да би оваква голеада могла да прође без Роберта Левандовског, званично најбољи фудбалер света за 2020. годину по избору ФИФА је прво савладао голмана са пенала у 76. минуту, а потом и седам минута касније када је затресао мрежу на додавање Милера.

Бајерн је овом победом поново избио на челну позицију Бундеслиге са 33 бода, док је Мајнц претпоследњи са тек шест.

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01