ЊУКАСЛ НЕ ЗНА ЗА ПОБЕДУ: Лестер одржава корак са врхом табеле!

03. 01. 2021. у 17:40

ШЕСТ утакмица не зна за победу Њукасл, а вечерас им је тријумф однео Лестер.

Лестер је у оквиру 17. кола енглеске Премијер лиге као гост савладао Њукасл резултатом 2:1.

Одлично су "лисице" отвориле меч, успеле су и да постигну гол на почетку, али је он био поништен због офсајда Вардија.

После нешто мирнијег првог дела сусрета, уследио је наставак који је и решио питање победника.

Играо се 55. минут када је Варди одиграо повратну лопту Џејмсу Медисону који је рутински савладао Дарлоуа.

Лестер је повисио предност у 72. минуту када је погодио Јури Тилеманс, да би десет минута касније резервиста Енди Керол само три минута по уласку у игру смањио заостатак "сврака".

Узвратио је Лестер преко Барнса чији је ударац у финишу меча одбранио Дарлоу, па промене резултата на Сен Џејмс Парку није било.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44