"НУЛА" ЛИВЕРПУЛА: Други везани реми Клопове чете!

30. 12. 2020. у 23:02

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула по други пут у низу одиграли су реми. Овога пута дуел без голова (0:0) одиграли су против Њукасла.

НУЛА ЛИВЕРПУЛА: Други везани реми Клопове чете!

Након почетног испитивања снага Њукасл је први припретио. Вилсон је у недостатку бољег решења опробао шут, био је то тежак угао - лопта одлази преко гола.

Трент је први од "редса" тестирао одличног Дарлоуа, голман "сврака" је био феноменалан током првог дела игре. Хејден је запретио на другој страни, али шут одлази тек поред гола. Опробао је свој шут и Салах, Египћанин се у две прилике увреио у квалитете голмана са друге стране и то само током првог дела игре. Прилику у првих 45 минута је имао и Фирмино, Дарлоу је непрелазан.

Током другог дела игре слична прича. Поново су Салах и Фирмино имали одличне шансе, "редси" и даље без гола.

79. минут је донео одличну прилику за Кларка, Алисон је феноменално реаговао и одбранио свој гол. Само два минута касније невероватна одбрана "сврака", Мане је био на метар од гола, али Шар невероватном интервенцијом спашава гол домаћих.

Дарлоу није био савладан ни у 88. минуту, сјајну шансу је имао Боби Фирмино после корнера. Невероватна партија Карла Дарлоуа.

КАКВА КЛОПКА: Овако је полиција надмудрила хулигане и похапсила актере велике туче навијача пред вечити дерби (ФОТО/ВИДЕО)

Црвена звезда и Партизан су за суботу, 20. април, имали заказани 173. првенствени "вечити дерби", а пред тај меч који се најављивао и као можда пресудан за шампионску трку, десила се велика туча навијача на улицама Београда. Но, она није дуго потрајала, захваљујући експресној реакцији полиције.

20. 04. 2024. у 16:13