ОЛЕРДАЈС ЗНА КАКО СА ЛИВЕРПУЛОМ: Реми ВБА на "Енфилду"

27. 12. 2020. у 20:32

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула ремизирали су са ВБА резултатом 1:1 (1:0).

ОЛЕРДАЈС ЗНА КАКО СА ЛИВЕРПУЛОМ: Реми ВБА на Енфилду

Сем Олердајс је остао непоражен на Енфилду четврти пут у низу, у у ком има три ремија и победу. Такође, ово је први меч на ком Ливерпул није славио као домаћин ове сезоне у Премијер лиги.

Ливерпул је повео голом Садија Манеа у 12. минуту, али је у 82. Аџаи шокирао 2.000 домаћих навијача голом за 1:1.

Ливерпул је кренуо одмах офанзивно и већ у 12. минуту је Матип упутио лепу дугу лопту, Мане је одлично прихватио на груди и погодио за 1:0.

Сенегалац је могао да постигне барем још један гол до краја полувремена, пошто је имао солидан покушај главом, а потом је за мало закаснио на један центаршут.

После сјајног "скраћеног" корнера, штопер Аџаи је био највиши у скоку, преко Фабиња, и уз помоћ стативе, лопта иде иза Алисона - 1:1.

Ливерпул је кренуо у тоталну офанзиву, Фирмино је имао велику шансу, али је његов ударац главом зауставио голман ВБА.

До краја, није било промене резултата, ВБА осваја велики бод, а Ливерпул је остао лидер, али са горким укусом у устима.