ПЕНАЛ КОЈИ ЋЕ ПОДИЋИ ВЕЛИКУ БУРУ: Ливерпул до бода на "Крејвен Котиџу" са "беле тачке"

А. Илић

13. 12. 2020. у 19:20

ФУДБАЛЕРИ Фулама су у 12. колу дочекали Ливерпул. Екипа са "Крејвен котиџа" има за чиме да жали.

ПЕНАЛ КОЈИ ЋЕ ПОДИЋИ ВЕЛИКУ БУРУ: Ливерпул до бода на Крејвен Котиџу са беле тачке

Фулам је одлично отворио меч против шампиона Енглеске. Иван Каваљеро је у 4. минуту имао добру прилику. Након соло продора наместио се на шут, одлично је реаговао Алисон.

Десет минута касније поново је исти играч био у прилици. Као и први пут, Алисон је изашао као победник.

Каваљеро је пао у шеснаестерцу у 16. минуту, показао је након вара Андре Маринер да нема пенала.

Домаћин у 25. минуту долази до вођства. Боби Рид је крунисао лепу акцију голом.

Zaigrao je znatno bolje Liverpul u drugom poluvremenu. Sadio Mane je imao priliku u 40. minutu šutirao je kraj gola, ponovo raspoloženi Kavaljero preti u istom minutu, prejak udarac, odlazi kraj gola.

Nevereovatna situacija u 78. minutu. Nakon prekida lopta pogađa Abubakara Kamaru u ruku, fudbaler fudbaler Fulama bio je u "živom zidu" prilikom slobodnog udarca, a Mariner je pokazao na "belu tačku".

Dosta će se u narednim danima govoriti o ovom penalu, a kazneni udarac sigurno je izveo Mane, iako je golman domaćeg tima Areola bio na lopti, uspela je da  mu prođe ispod ruke.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56