МИЛАН ОСЛАБЉЕН ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ! Двојац напушта росонере у јануару

Оља Мркић

26. 12. 2020. у 10:50

ЛИДЕР Серије А Милан противник је Црвене звезде у шеснаестини финала Лиге Европе.

МИЛАН ОСЛАБЉЕН ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ! Двојац напушта росонере у јануару

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Мечеви су на програму у фебруару после јануарског прелазног рока у коме ће Матео Мусаћијо и Лео Дуарте имати одрешене руке дапромене средину, пошто Стефано Пиоли не рачуна на њих у наставку сезоне.

Лео Дуарте је у Милан стигао из Фламенга на почетку прошле сезоне, али није успео да се наметне.

Ове сезоне је одиграо сам пет утакмица за росонере, три у Серији А и две у Лиги Европе.

Матео Мусаћијо је 2017. стигао из Виљареала и за то време забележио 73 наступа.

Милан је тренутно први на табели италијанске Серије А са 34 бода из 14 утакмица. У Лиги Европе росонери су освојили прво место у групи Х са 13 бодова. Једини пораз у сезони доживели су у овом такмичењу на свом терену од Лила (0:3).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (1)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука