ПРВЕНАЦ ИВАНА ИЛИЋА У СЕРИЈИ А: Фудбалер Вероне постигао гол против Интера (ВИДЕО)

Ч. В.

23. 12. 2020. у 20:38

СРПСКИ фудбалер и члан Вероне Иван Илић постигао је првенац у Серији А и то ни мање ни више него против Интера.

Његов тим поражен је на свом терену од "неразура" са 2:1, а некадашњи играч Црвене звезде се у стрелце уписао у 63. минуту, пошто је искористи грешку Самира Хандановића.

Илић је на терен ушао у 46. минуту и показао се као одлична измена тренера домаћих Ивана Јурића.

Гол који је постигао био је изједначујући, али Верона није успела да избегне пораз, пошто је тријумф Интеру донео Милан Шрињар.

После овог пораза Верона се налази на деветом месту на табели са 20 бодова, док је Интер први са 33, уз утакмицу више од градског ривала Милана.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56