ФИРМИНОВ ХИТАЦ У 90. ЗА ЧЕЛО ТАБЕЛЕ: Ливерпул у сјајном дербију полусезоне савладао Тотенхем

16. 12. 2020. у 23:04

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула савладали су Тотенхем у дербију 13. кола Премијер лиге са 2:1.

ФИРМИНОВ ХИТАЦ У 90. ЗА ЧЕЛО ТАБЕЛЕ: Ливерпул  у сјајном дербију полусезоне савладао Тотенхем

Гол одлуке постигао је Фирмино у 90. минуту којим су редси дошли до тријумфа и осамили се на челу табеле.

Претходно је Салах у 26. минуту довео шампионе у вођство, али је изједначио Сон седам минутаса касније, потврдивши да је у овом тренутку можда и најбољи фудбалер на свету.

Екипе Вест хема и Кристал паласа су поделили бодове, а резултат је на крају утакмице био 1:1.

Гости су имали водство од 34. минуте, а гол је постигао Бентеке. Коначан резултат утакмице поставио је Халер у 55. минуту.

Без победника али и голова завршио је и сусрет Фулама и Брајтона. Александар Митровић добио је прилику од 77. минута, али без учинка.