"КРАЉ" ВЛАДА МАДРИДОМ: Реалу дерби против Атлетика (ВИДЕО)

12. 12. 2020. у 23:04

ЕКИПА Реал Мадрида је успела да савлада Атлетико Мадрид на свом терену у оквиру 13. кола шпанске Примере са 2:0 (1:0).

КРАЉ ВЛАДА МАДРИДОМ: Реалу дерби против Атлетика (ВИДЕО)

Фото АП

Већ од самог старта домаћи су напали противника, а у 10. минуту Карим Бензема погађа стативу, тада је опалио по лопти из казненог простора, Облак је фантастично реаговао, само дотакао лопту која је завршила на стативи, довољно да не буде гол.

Само пет минута касније гол у мрежи Јана Облака, није могао ни да се помери, Каземиро је дочекао лопту у казненом простору након корнера, скочио и погодио главом за 1:0.

Управо овим резултатом је завршено прво полувреме које и није било толико занимљиво након гола Реал Мадрида, а почетком другог једна шанса за Атлетико Мадрид.

Лемар се нашао у казненом простору, покушао је да погоди и није успео, лопта је прошла поред леве стативе.

У 63. минуту је доста тога било јасно, лопта долази до Карвахала, он је пуцао ка голу са неких 20-25 метара, погодио стативу, она се одбила до Облака, потом од Словенца у гол за великих 2:0.

Атлетико је заиграо нешто боље пред крај, имали су шансу преко Саула када је Куртоа добро испратио све то ногама и спасио свој гол. Био је то и први шут у оквир гола Атлетико Мадрида.

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44