НЕ ИДЕ БЕЗ ГЛАВНИХ ИГРАЧА: Десетковани Реал освојио бод против Виљареала (ВИДЕО)

Ч. В.

21. 11. 2020. у 19:08

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида одиграли су нерешено 1:1 у гостима против Виљареала у 10. колу Примере.

Имао је Зинедин Зидан доста проблема да састави тим за ову утакмицу. Француски стручњак није могао да рачуна на капитена Серхија Рамоса, Карима Бензему, Каземира, Луку Јовића...

Ипак, упркос томе меч је одлично почео за госте. већ у другом минуту је Маријано Дијаз довео "краљвиће" до предности.

Тражио је Реал други гол, али до њега није дошао. На крају су домаћи били ти који су погодили мрежу Тиба Куртое.

Урадио је то Ђерард Морено у 76. минуту када је реализовао једанаестерац. До краја утакмице није било промене резултата, па је овај меч окончан без победника.

Мадриђанима је ово био други везани меч у првенству како не знају за победу. У прошлом колу су поражени од Валенсије са 4:1.

После овог ремија актуелни шампион се налази на четвртом месту на табели са 17 бодова, док је Виљареал други са 19.