ТОТЕНХЕМ ЈЕ ГАЗДА У ЛОНДОНУ: Агонија Арсенала се наставила, Сон и Кејн су страшан тандем (ВИДЕО)

06. 12. 2020. у 21:12

ФУДБАЛЕРИ Тотенхема победили су Арсенал у дербију Лондона са 2:0 у 11. колу Премијер лиге и тако избили на чело табеле.

"Тобџије" се налазе у великој кризи и уколико што пре не пронађу начина да изађу из ње проблеми ће бити још већи. Ово је изабраницима Микела Артете био трећи неуспех у последња четири меча у првенству - ремизирали су само против Лидса (0:0).

Са друге стране, тим Жозеа Муриња игра јако добро. "Певци" у посдлењих 10 мечева у лиги имају седам победа и три ремија.

Тотенхем је заслужено славио на овом мечу и показао ко је газда Лондона, бар када су ове две екипе у питању.

Какав су тандем Сон Хеунг-Мин и Хари Кејн најбоље је осетио Арсенал на својој кожи. Јужнокорејанац је постигао први гол у 13. минуту, а асистент је био сјајни Енглез.

Улоге су биле замењене у првом минуту судијске надокнаде првог полувремена, када је десетка Тотенхема испоставиће се поставила коначан резултат.

Треба рећи да се не зна чији је гол лепшти. Заиста, праве мајсторије су љубитељима фудбала приредили Сон и Кејн.

После овог тријумфа "певци" држе чело табеле са 24 бода, док је Арсенал 15 са 13 бодова.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01